Bizi Takip Edin!

kimim

gördüğünüz veya göremeyip tadını aldığınız ne varsa, ham maddelerini 1. kaliteden seçiyoruz. köftelerimiz %100 dağda bayırda sağlıkla beslenen danalardan yapılıyor. her şeyimiz, günlük geliyor. artanları beslediğimiz minnoşlara gönderiyoruz. sağlığa zararlı iş yapmak benim racona ters!

katkı maddesidir, efendime söyliyim koruyucu madde veya lezzet artırıcı maddelerin bizde işi yok. cimrilik yapmadık öküz gibi yiyin için. içecek de soslar da sınırsız. sınırsız dedik diye onar beşer alıp eve götürmeyin adam gibi yiyin için! çeşit dediniz, ekmeği bile gittik çeşit çeşit fırında yaptırdık. soğanı, domatesi marulu, günlük gidip taze taze alıyoruz. pörsümüş şeyleri başka yerlerde yemeye alışmayın, midenize dokunur.

biraz yaratıcı olun! ekmeğinizi, etinizi, pattesinizi kendiniz seçin, her şeyi öküzden beklemeyin. kararsız kalıp kasiyere sormayın adama para veriyoz, hepsi güzel diyecek. mutfağımızda sabun hastası bi manyak var her dakka temizlik yapıyo. ondan merak etmeyin inanılmaz hijyeniz. sizi memnun etmek benim işim. herkes öküz gibi yesin, doysun, sağlıkla, mutlulukla ayrılsın diye elimden geleni yapıyorum. kalitemi bozmam lezzetse lezzet, standartsa en yüksek sunum olacak!

her şey mevsiminde güzel. kışın ortasında benden avakado istemeyin ama yazın ananaslı burgerınızı isteyin. aklınıza bir şey geldi, hemen şefe iletin ve bunu da düşünün güzel olur diyin. biz yaratıcı her düşünceyi dinler değerlendiririz. biz son nesil burgerız. öyle kızartma yağını defalarca kullanıp onla yıkanmıyoruz. dondurulmuş ete, ekmeğe karşıyız! her şeyimizden kalite akıyor. bize güvenin! sizin sağlığınız ve mutluluğunuz beni ayakta tutacak.

hepinizi sevgiyle kucaklıyorum, afiyet olsun dostlarım.

neredeyim